fbpx

Šī gada izskaņā divas Rīgas Kultūru vidusskolas skolnieces veido projektu-fotoizstādi ar tēmu “Saikne”. Ko par pašu projektu stāsta tā autores? -Lasi zemāk!

Sveiciens! Mēs esam divas jaunas, atraktīvas un iniciatīvu pilnas meitenes no Rīgas Kultūru vidusskolas – Estere un Marija.

Mēs veidojam fotoizstādi, kas ir rīkots kā bezpeļņas projekts jeb zinātniski pētnieciskā darba ietvaros. Šī ir izstāde par saikni. Saikni, kas pastāv starp visu šajā dzīvē, starp dabu un cilvēkiem, starp moderno pasauli un aizvēsturi, starp redzamo un neaizsniedzamo, tā ir saikne starp visu, ko vien tavs prāts spēj aptvert.

Izstādes mērķis ir dot iespēju dalībniekiem parādīt savus talantus, kas ir fotografēšana, plašākai sabiedrības daļai, tādējādi dodot iespēju dalībniekiem veicināt savu atpazīstamību.

Dalībnieks var būt gan iesācējs, gan amatieris, gan profesionālis.

Foto izstāde norisināsies no 2020. gada 6. janvāra līdz 2020. gada 13. janvārim. Pirmajā vakarā dalībniekus un apmeklētājus sagaidīs atklāšanas pasākums, kurā parunāsim, paspriedīsim, apskatīsim darbus un labi pavadīsim laiku.  

Mēs piedāvājam unikālu iespēju Tev savas fotogrāfijas ieraudzīt izstādē. Nelaid garām iespēju un piesakies!  Lai pieteiktu savu dalību spied uz linku (http://ejuz.lv/saikne)  un aizpildi anketu līdz 2019. gada 30. decembrim un tiekamies jau nākamgad!