fbpx

Sveiki! Esmu Sindija, viena no iniciatīvu fona brīvprātīgajiem. Jau kopš vasaras sākuma esmu uzņēmusies būt par kāda jauniešu pasākuma galveno organizatori un tā nu es šobrīd esmu nonākusi šeit ar vēlmi jūs iepazīstināt ar šo pasākumu!

Esmu pārliecināta, ka pēc nepatīkamajiem pandēmijas notikumiem mēs visi esam noilgojušies pēc kaut vai maza malciņa normālas dzīves. Pēc jautrajiem pasākumiem un kopā būšanas. Tāpēc Rīgas Jauniešu iniciatīvu fonds sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu piedāvā Rīgas jauniešiem vienreizēju iespēju atpūsties un kopā ar draugiem radīt neaizmirstamas vasaras atmiņas!

15.augustā, pie Māras dīķa, Āgenskalnā norisināsies jauniešu pasākums – Vasaras Žetons. Tā mērķis ir nodrošināt jauniešiem efektīvu brīvā laika pavadīšanu ar jautru un izglītojošu pasākumu pilnīgi bez maksas.

Pa visu Māras dīķa parka teritoriju tiks izvietotas vairākas teltis, piemēram, sporta, skautu, piedzīvojumu un radošā telts, kurās jauniešiem tiks piedāvāta pāris minūšu izglītojoša prezentācija un izaicinājums, kas saistīts ar tikko iegūto informāciju. Par veiksmīgu izaicinājuma izpildi varēs iegūt zīmogu. Tā pa katru telti jaunieši varēs vākt zīmogus, un pasākuma beigās tiks atrasts uzvarētājs ar visvairāk sakrātajiem zīmogiem. Paralēli tiks nodrošināta jautra gaisotne ar mūziku un aktivitātēm uz mazās skatuvītes, kur norisināsies arī interviju stila sarunas ar sadarbības partneriem par pašām organizācijām un citām jauniešiem saistošām tēmām.

Visentuziastiskākajiem un aktīvākajiem dalībniekiem tiks izsniegtas arī veicinājuma balvas, lai izceltu pasākuma būtību – svarīgāk ir iegūtās atmiņas un pieredze nevis balvas, jo visi, kas atnākuši uz šo pasākumu būs ieguvuši kaut ko vērtīgu. Vienalga, vai tas ir jauns draugs, zināšanas par izdzīvošanu mežā, izdevīga informācija par kādu jauniešu organizāciju, kas varētu noderēt nākotnē, vai vienkārši jauki pavadīta diena svaigā gaisā!

Būšu priecīga Tevi redzēt jau ļoti drīz kopā ar taviem draugiem Vasaras Žetonā. Ja vēlies uzzināt ko vairāk un regulāri saņemt jaunu informāciju par pasākumu, atrodi mūsu lapu Facebook un nospied interested Vasaras Žetona eventam